Uśrednienie LRQ i BRA

30 Wrz

Ostatnie tygodnie skupowałem LRQ i BRA dla uśrednienia. Ceny po uśrednieniu 3,3 dla LRQ i 1,3 dla BRA

Komentarze 4 to “Uśrednienie LRQ i BRA”

 1. Anarch 3 października, 2019 @ 11:39 am #

  Jako wieloletni obserwator Twoich zagrań i uczestnik pierwszego kursu Pana Marka, radziłbym ochłonięcie i powrót do podstaw, które Ci najlepiej wychodziły. Twoje zakupy z ostatnich miesięcy wyglądają na czysty chaosem.
  A do tego na przykładzie LRQ tracisz wiarygodność, najpierw miałeś średnią 6,14, później uśredniłeś do 5,3, a niedawno niby zszedłeś ze średnia do 3,3zł, gdzie kurs przez praktycznie cały miesiąc chodził między 3zł a 3,3zł, do tego gdzieś przez połowę dni obroty były śmieszne w okolicy paru tysięcy złotych, więc aby dojść do takiej średniej musiałbyś poczynić wielokrotnie wyższe zakupy niż przy tych dwóch poprzednich zakupach. Niezbyt da się w to wierzyć.
  Ta sama historia z Brasterem.
  Sprawdź sobie czym szczególnym charakteryzowały się Twoje transakcje w najlepszych latach, tym że straty były szybko ucinane. Co teraz robisz, sam dobrze wiesz i widzisz gdzie Cię to prowadzi.

  • cudofix 18 października, 2019 @ 2:21 pm #

   zgadnij kto na paczątku września uśreniał zakup początkowy był niewielki. Dwa zagrania nie stanowią o niczym. Zmodyfikowałem już system. Więcej takich wtop nie będzie.

 2. endriu 3 października, 2019 @ 5:06 pm #

  witam Pana. Cały vzas uśredniasz BRA i LRQ. Czy wierzysz mocno w bra? Kilka razy wtopiłeś na tej spółce i raczej nic sie tu nie wydaży. Chociaz obroty ostatnio się zwiększyły. LRQ – moim zdaniem totalna klapa

  • cudofix 18 października, 2019 @ 2:21 pm #

   moim też klapa, system zmodyfikowałem

Zaproponuj komentarz (w przeciągu 45 dni nastąpi jego rozpatrzenie. Trolling, chamstwo, przejawy olbrzymiej głupoty i postawy roszczeniowenie nie będą tolerowane)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: