Kupno akcji PKN Orlen po 79

6 Gru

Zakup długoterminowy.

Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Znam ryzyko inwestowania na giełdzie i jeśli stracę wszystko będę grzebał po śmietnikach. Czy ty też znasz ryzyko? Jesteś gotowy do wybierania jedzenia ze śmietników?

Komentarze 2 to “Kupno akcji PKN Orlen po 79”

  1. jk 6 grudnia, 2019 @ 12:42 pm #

    Cześć Cudofixie, ciekawe zagranie ale ja przymierzam się do kupna LTS. Niestety na PKN ostatnio wywalił mnie SL ;-( Pozdrawiam serdecznie i życzę dużych zysków.

  2. ToLo 24 grudnia, 2019 @ 10:39 am #

    Dłuższą chwilę już czytam Twojego bloga w związku z tym dziś niekonwencjonalnie. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2020! Cyfra magiczna więc życzmy sobie regularnie 20% na plusie.

Zaproponuj komentarz (w przeciągu 45 dni nastąpi jego rozpatrzenie. Trolling, chamstwo, przejawy olbrzymiej głupoty i postawy roszczeniowenie nie będą tolerowane)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: