Sprzedaż akcji Braster – strata 29%

1 Kwi

Cudofix zamyka te papiery. Dokończyłem sprzedaż z wczoraj. Uśrednienie z połowy marca dało prawie 100% zysku. Warto było uśredniać. Nie warto było kupować przed uśrednieniem.

Na całości strata 29%. Nie powinno jej być. Popełniłem karygodne błędy. Drodzy państwo, kupowałem jak frajer. Jak leszcz majowy. Powinienem dostać za to po ryju.

Informacje przedstawione na niniejszym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Komentarze 4 to “Sprzedaż akcji Braster – strata 29%”

 1. Koval 1 kwietnia, 2020 @ 2:58 pm #

  Cudak a co myślisz o PCX? Dostarcza produkty do wytwarzania tych wszystkich mydeł. Będzie jazda na tym Twoim zdaniem

 2. krawczykmich 1 kwietnia, 2020 @ 3:13 pm #

  Najtrudniej przyznać się do błędu. Masz to już za sobą. Co się nauczyłeś to twoje!
  Ja opróżniłem portfel z akcji już w styczniu. Straty mnie ominęły.
  Pozdrawiam,
  https://krawczykmich.home.blog/

  • Czapik 2 kwietnia, 2020 @ 1:32 am #

   Tylko Cudak już zarabia na ogromnej większości swoich tegorocznych zakupów a Ty narazie nie..

 3. AntyDebil 5 kwietnia, 2020 @ 12:58 pm #

  Podpiszcie petycję tą lub inne
  https://secure.avaaz.org/pl/community_petitions/ministerstwo_srodowiska_zadamy_cofniecia_zakazu_wstepu_do_lasu/

  To niekoniecznie jest wina rządu, raczej zidiocenia społeczeństwa i siejących panikę mediów. Wystarczy wejść na gazeta.pl i mamy przykładowo artykuł (wywiad z Polką tam mieszkającą) że z powodu 2 tygodni lockoutu w Norwegi mówi o straconym pokoleniu. No ja pier…

  Ludzie zacznijcie sami trochę ogarniać – bo rząd w PL niezależnie czy to byłoby SLD PO PIS czy nie daj boże jakiś twór KO – w naszych realiach służby zdrowia nic nie poradzi oprócz obostrzeń. Mało płaciliśmy na zdrowie to i mamy. Nie ma co płakać teraz. Zachować dystans, zrobić większe zakupy, nie pchać się w duże skupiska w miarę możliwości. I już nie tylko myśleć ale też działać jak wyjść z impasu!!! Robić rozwiązania, obejścia co da rady. Przykład? Mam blisko lokal z obiadami, właściciel patrzy z przerażeniem, pracownicy otępienii, a ludzie przychodzą zamawiają, sam kupiłem abonament. Na ich miejscu obwiesiłbym się reklamą wydrukował ulotki i przez megafon trąbił że zapraszamy po żarcie na wynos – a ci bezradnie patrzą.

  Neurotyczne strachliwe zidiociałe społeczeństwa Zachodu na socjalu gdzie w d**pach się poprzewracało (zwierzątka, klimat, uchodźcy, …) – popatrzcie teraz na nich i zastanówcie się.

Zaproponuj komentarz (w przeciągu 45 dni nastąpi jego rozpatrzenie. Trolling, chamstwo, przejawy olbrzymiej głupoty i postawy roszczeniowenie nie będą tolerowane)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: